Кафедра‎ > ‎Колектив‎ > ‎

Гуменна Надія Володимирівна Освіта і трудова діяльність:
Вища юридична, вища економічна
    У 2003 році закінчила з відзнакою Національну академію внутрішніх справ України (м. Київ), отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. У 2005 році закінчила Тернопільську академію народного господарства та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства. З червня 2003 року до червня 2013 року перебувала на посаді слідчого СВ Тернопільського міського відділу УМВС України в Тернопільській області. З червня 2013 року - викладач кафедри медичного права ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського" МОЗ України.
Наукова діяльність:
    У жовтні 2015 року захистила дисертацію на тему "Теоретичні та практичні проблеми розшукової діяльності слідчого", подану на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. 

                                                                    Наукові інтереси:
Вивченням юридичних та історичних наук. Цікавиться філософією науки.

                                                                                         Праці:
Є автором 16 наукових праць та навчально-методичних публікацій.Співавтор навчально-методичного посібника "Практикум з робочим журналом для аудиторної та позааудиторної роботи з медичного та фармацевтичного законодавства, судової фармації, доказової медицини та фармації".