Чорненький Михайло Володимирович

Освіта: Вища медична, вища юридична

В 2007 році закінчив з відзнакою Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського. З 2007 по 2010 роки навчався в інтернатурі, з 2010 по 2012 роки - в клінічній ординатурі за спеціальністю "хірургія" при кафедрі хірургії № 1 Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського на базі відділень хірургії, судинної хірургії та торакальної хірургії Комунального закладу Тернопільської обласної ради "Тернопільська університетська лікарня". В 2012 році закінчив юридичний факультет інституту післядипломної освіти Львівського національного університету імені І.Я. Франка. В 2013 році здобув спеціалізацію за напрямом "Організація та управління охороною здоров'я". В 2014 році отримав спеціалізацію за напрямом "Проктологія".

Наукова діяльність:

В березні 2014 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю "хірургія", присвячену проблемам варикозної хвороби вен нижніх кінцівок. Автор та співавтор понад 50 друкованих наукових праць з проблем медицини та права, в тому числі фахових наукових статей, патентів на винаходи, раціоналізаторських пропозицій, авторських прав.

Трудова діяльність:

Після закінчення клінічної ординатури працював хірургом поліклінічного відділення Тернопільської міської дитячої клінічної лікарні. З 2013 по 2014 роки працював завідувачем інформаційно-аналітичного відділу медичної статистики відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради. З вересня 2013 року - асистент кафедри медичного права. З листопада 2013 року директор, головний лікар Проктологічної амбулаторії

Наукові інтереси:

На даний час займається проблемами становлення медичного права та освіти в Україні, проблемами функціонування приватної медичної практики, малоінвазивними способами лікування проктологічних захворювань (геморою, анальних тріщин та поліпів).